pripája sa...

PROJEKTOVÝ INŽINIER

Lokalita Trnava
Platové ohodnotenie 1 300 - 1 800 EUR/mes.
Publikované 6 dňami
Kontakt Hulín Jakub
Ref. Č. 1-30-30085

Využite príležitosť participovať na projektoch pre výrobné spoločnosti so silným menom na trhu na pozícií PROJEKTOVÝ INŽINIER.

Vašou náplňou práce bude:

  • Koordinácia projektového tímu (konštruktér, montážnici)
  • Navrhovať technické riešenia
  • Tvorba cenových ponúk
  • Priama komunikácia so zákazníkmi
  • Zodpovednosť za rozpočet a dodržanie časového harmonogramu
  • Plánovanie priebehu projektu od návrhu, výroby, montáže až po doladenie u zákazníka
  • Zadávanie výrobnej dokumentácie do výroby
  • Tvorba dokumentácie pre zákazníka (návod na obsluhu a údržbu)

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni PODMIENKOU (Nemecký jazyk výhodou)
  • Vzdelanie technického smeru
  • Vodičský preukaz
  • Výhodou sú predchádzajúce skúsenosti v oblastiach elektronika, hydraulika a pneumatika, prípadne skúsenosti s riadením projektov v automatizácii. Nie sú však podmienkou.

Benefity

  • 13. a 14. plat
  • Pružná pracovná doba
  • Odborné a jazykové vzdelávanie
  • Práca na zaujímavých projektoch

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Elektronika | Elektrotechnika | Strojárstvo | Inžinier | Projektový manažér | Manažér | Aplikačný | Automatizácia | Automobilový priemysel | Konštruovanie | Montáž | Oživovanie/ spúšťanie | PLC | Projekt | Technológia | Výroba | AutoCAD | SolidWorks | Simatic | Project Manager