pripája sa...

PROJEKTOVÝ MANAŽER TZB

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 000 - 2 500 EUR
Publikované 9 mesiacmi
Kontakt Čambáliková Jana
Ref. Č. 1-30-31980

Staň sa aj ty súčasťou teamu slovenskej spoločnosti, ktorá patrí medzi top spoločnosti v oblasti TZB. V súčasnosti obsadzujú pozíciu PROJEKTOVÉHO MANAŽERA TZB

Tvojou náplňou práce bude:

  • Zabezpečenie plynulosti projektov
  • Zodpovednosť za monitorovanie projektu, dodržiavanie špecifikácií a stanovených postupov
  • Nastavovanie harmonogram projektu
  • Zodpovedať za budget
  • Riešenie vzniknutých problémov na projekte
  • Nastavovanie a optimalizácia procesov na projektoch
  • Dosahovanie plánovaných cieľov projektu
  • Monitorovanie výdavkov, sledovanie zabezpečenia súladu s rozpočtom

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Vzdelanie SŠ alebo VŠ zameranie STAVEBNÍCTVO - TZB PODMIENKA
  • Prax min. 3 roky v danom odbore
  • Skúsenosti s finančnými projektami PODMIENKA
  • Znalosť programu AutoCad
  • Vodičský preukaz typ B PODMIENKA

Benefity

Pre svojich zamestnancov majú pripravený balík benefitov:
  • 13. 14. plat
  • Firemné auto aj na súkromné účely
  • Odborné školenia
  • Firemný notebook

Stavebníctvo | Správa budov | Inžinier | Manažér | Projektový manažér | Technik | AutoCAD | TZB | Project Manager