pripája sa...

PROJECT MANAGER

Lokalita Bratislava
Sektor
Typ Práce Dočasné pridelenie
Platové ohodnotenie 1 600 - 2 500 EUR
Publikované 2 dňami
Kontakt Čambáliková Jana
Ref. Č. 1-19-30799

Renomovaná americká spoločnosť s rodinnou atmosférou hľadá do svojho tímu šikovného PROJECT MANAGER. Ak máte skúsenosti na pozícii PROJECT MANGER a ovládate plynulo anglický jazyk, toto je skvelá príležitosť práve pre Vás.

Vašou náplňou práce bude:

  • Vypracovanie projektu na základe špecifikácie zákazníkom
  • Koordinácia implementácie celkového projektu
  • Nastavovanie postupov a procesov na potrebných oddeleniach
  • Komunikácia so zákazníkom
  • Riešenie vzniknutých problémov na projekte

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Skúsenosti v oblasti vedenia projektov PODMIENKOU
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni PODMIENKOU
  • Nemecký jazyka na komunikatívnej úrovní VÝHODOU
  • Dobré komunikačné a organizačné schopnosti

Benefity

Spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
  • stravné lístky plne hradené firmou
  • príjemné pracovné prostredie (s terasou)
  • priamo v centre v modernej budove s fitnescentrom
  • mladý, dynamický kolektív

Engineering | Obchod | Manažér | Projektový manažér | Project Manager