pripája sa...

PROJECT MANAGER v strojárenskej spoločnosti + ROČNÉ BONUSY

Lokalita Senec
Platové ohodnotenie 1 500 - 2 000 EUR
Publikované 15 dňami
Kontakt Čambáliková Jana
Ref. Č. 1-30-33007

Využite príležitosť pracovať v medzinárodnej strojárenskej spoločnosti na pozícii PROJEKTOVÉHO MANAŽÉRA. Do tímu hľadajú skúseného človeka z oblasti strojárstva a tiež so skúsenosťami v oblasti projektového riadenia.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Budeš hlavný kontakt pre zákazníka
  • Navrhovať technické riešenia pre zákazníka, riešiť technické špecifikácie pre zákazníka
  • Vypracovať projektový plán
  • Implementovať nové projekty
  • Tvorba cenových ponúk
  • Priama komunikácia so zákazníkmi
  • Zodpovednosť za rozpočet a dodržanie časového harmonogramu
  • Plánovanie priebehu projektu od návrhu, výroby, montáže až po doladenie u zákazníka
  • Zadávanie výrobnej dokumentácie do výroby
  • Tvorba dokumentácie pre zákazníka (návod na obsluhu a údržbu)

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • Skúsenosti s projektovými riadením vo výrobnej spoločnosti alebo technické zručnosti
  • Znalosť technickej dokumentácie
  • Prax min. 4 roky
  • Silné komunikačné schopnosti - smer k zákazníkovi alebo interne. Schopnosť riešit vzniknuté problémy
  • Vodičský preukaz
  • Flexibilita - cestovanie 25% času
  • Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni PODMIENKA

Pre svojich zamestnancov má pripravený široký balík benefitov:
  • Ročný bonus
  • Rôzne druhy zamestnaneckých akcií ( výročie spoločnosti, letené akcie)
  • Príspevok do 3. piliera
  • Príspevok pri narodení dieťaťa
  • Rôzne formy stravovania podľa vlastného výberu
  • Odborné školenia
  • Multisport karta
  • Finančná odmena za odpracované roky
  • Referenčný bonus

Engineering | Strojárstvo | Potravinárstvo | Projektový manažér | Implementácia | Kovy | Mechanical designer