pripája sa...

PROJECT MANAGER pre MOBILE BANKING

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 000 - 3 000 EUR/mes.
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Synovcová Daniela
Ref. Č. 1-10-30047

Máš skúsenosti v bankovom sektore ako IT projektový manažér? Chceš sa podieľať na koordinácii projektov?

Spoločnosť, ktorá je priekopníkom v digitálnych a mobilných finančných službách ti ponúka možnosť pracovať ako PROJEKTOVÝ MANŽĚR! Zodpovedný budeš za vytváranie a koordináciu projektových plánov.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Koordinácia vnútorných a vonkajších zdrojov pre bezchybné vykonávanie projektov
  • Zabezpečenie dodávky projektov na čas
  • Asistencia pri definícii projektov
  • Vytváranie projektového plánu a sledovanie jeho progresu
  • Manažovanie zmien v projekte a meranie jeho výkonu podľa definovaného plánu
  • Risk manažment projektov
  • Tvorba a údržba projektovej dokumentácie
  • Komunikácia s dodávateľmi

Požiadavky

Pozícii vyhovuje uchádzač, ktorý má:
  • 3+ rokov skúseností v IT / Business projektovom manažmente, bankovníctve alebo (vo finančno-technickom sektore výhodou)
  • Anglický jazyk na komuniaktínej úrovni (B2)
  • Znalosť IT development lifecycle a Scrum metodológie
  • Skúsenosť s MS Project a Visio, BPMN/UML nástroje výhodou
  • Ochota cestovať (30%)
  • Schopnosť zvládať viaceré úlohy súčasne a reagovať na ad hoc požiadavky
  • Schopnosť pracovať vo vyzývajúcom cieľovo orientovanom prostredí

Benefity

Flexibilný pracovný čas
Home office
Cestovanie
Podpora relokacie v rámci spoločnosti

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=email

IT a telekomunikace | Manažment | Projektový manažér | Prince2 | Project Manager