pripája sa...

PROJECT MANAGER JUNIOR

Lokalita Martin
Platové ohodnotenie 1 300 - 1 500 EUR
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Tršková Ivana
Ref. Č. 6-30-32139

Hľadáme Junior Projektového manažéra pre nábeh projektov do výroby v dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti.

Náplň práce:

  • Podieľanie sa na zavádzaní nových dielov do sériovej výroby
  • Vedenie APQP procesu
  • Zabezpečenie aktivít v pred-sériovéj výrobe
  • Komunikácia so zákazníkom
  • Vypracovanie PPAP dokumentácie
  • Pravidelné služobné cesty do zahraničia
  • Navrhovanie nápravných a preventívnych opatrení
  • Implikovanie zistení a výsledkov z predchádzajúcich projektov do prípravy nábehu procesu
  • Zhodnocovanie dosiahnutej spôsobilosti procesu a prípadné návrhy opatrení či inovácií

Požiadavky

  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Technické znalosti
  • Skúsenosti v rámci projektového riadenia výhodou – nie podmienkou
  • Skúsenosti z oblasti automotive výhodou
  • Vodičský preukaz skupiny B

Benefity

  • Podieľanie sa na tvorbe novej výrobnej prevádzky
  • Možnosť cestovať do zahraničia
  • Interné školenia a vzdelávanie
  • Možnosť využívania cudzieho jazyka na dennej báze

Engineering | Výroba a prevádzka | Strojárstvo | Metalurgia | Výroba | Projektový manažér | Procesný inžinier | Manažér | Plasty | Kovy | Proces | Výroba | Automobilový priemysel | Project Manager