pripája sa...

PROGRAMÁTOR PRIEMYSELNÝCH ROBOTOV

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 800 EUR/mes.
Publikované 6 mesiacmi
Kontakt Pethövá Stanislava
Ref. Č. 1-30-29648

Pracuj pre rastúcu spoločnosť, ktorá je špičkovým dodávateľom riešení pre automobilový či letecký priemysel.

Aktuálne obsadzujeme pozíciu ROBOTIK - a.

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • Programovanie robota, nastavovanie parametrov a trajektórií podľa požiadaviek zákazníka (ABB, FANUC, KUKA)
  • Tvorba technickej dokumentácie
  • Inštalácia, oživenie, konfigurácia, testovanie priamo u zákazníka
  • Optimalizácia procesov, zabezpečenie kvality
  • Zabezpečenie údržby, odstraňovanie porúch, starostlivosť o bezchybný stav
  • Zaškoľovanie operátorov priamo u zákazníka

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie so zameraním na automatizáciu
  • Skúsenosti s programovaním robotov (ABB, KUKA, FANUC)
  • Základná znalosť anglického jazyka využívaného pri komunikácii so zahraničným zákazníkom
  • Ochota cestovať v rámci Európy
  • Zodpovednosť a flexibilita

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=email

Engineering | Elektronika | Elektrotechnika | Strojárstvo | Špecialista | Technik | Automatizácia | MaR | Oživovanie/ spúšťanie | Projekt | Zákazník | Vývoj | Meranie | Electrician