pripája sa...

PRODUKTOVÝ ANALYTIK

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 400 EUR/mes.
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Kusá Eva
Ref. Č. 4-26-27362

Americká spoločnosť sídliaca v centre Bratislavy hľadá kolegu, ktorý bude administratívne podporovať tím nákupcov.

Spoločnosť má veľmi príjemnú firemnú kultúru, priateľské prostredie a moderné priestory. Je to menšia spoločnosť, ktorá ponúka rodinné a zároveň medzinárodné prostredie.

Vašou náplňou práce bude:

  • Správa a aktualizácia katalógu produktov, materiálov a príslušenstva, ktoré spoločnosť nakupuje
  • Aktualizácia jednotlivých položiek katalógu: obrázok, popis, výrobné číslo, výrobca a pod.
  • Práca v internom programe
  • Spolupráca a aktívna komunikácia s kolegami v USA ako aj v Bratislave

Pracovný čas : štandardne 9:00 - 17:00, výnimočne 11:00 - 19:00 - potrebná je určitá miera flexibility

Nástup: ASAP

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Anglický jazyk na úrovni C1 (slovom aj písmom)
  • Nemecký jazyk na úrovni B1
  • Pokročilá úroveň v MS Excel - kontingenčná tabuľka, funkcie VLOOKUP, IF, COUNT a pod.
  • Predchádzajúcu pracovnú skúsenosť v medzinárodnom prostredí a v administratíve
  • Zameranie na detail
  • Výborné komunikačné zručnosti
  • Zodpovedný prístup

Benefity

Zaujíma Vás do budúcna oblasť nákupu?
Chceli by ste mať v budove fitness centrum?
Máte rád rannú a poobednú kávičku na slnečnej terase?
Vyhovuje Vám priateľské, až rodinné prostredie v práci?
Hľadáte flexibilitu?

To všetko Vám táto spoločnosť ponúka :)

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Administratíva | Špecialista | Spracovania dát | Reportovanie | Invoice clerk