pripája sa...

Product Specialist

Lokalita Lučenec
Platové ohodnotenie 1 700 Sk
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Šimúnová Eva
Ref. Č. 2-13-33154

Máte skúsenosti s predajom v oblasti farmácie? Radi cestujete? Ľahko nadväzujete nové kontakty?
Tak potom hľadáme práve Vás!
Aktuálne obsadzujeme pozíciu Product Specialist pre uznávanú farmaceutickú spoločnosť pôsobiacu na celom svete pre oblasť: Lučenec, Rožňava, Rimavská Sobota, Spišská Nová Ves, Revúca, Veľký Krtíš, Poltár, Detva.

Vašou náplňou práce bude:

  • Prezentácia spoločnosti a jej produktov v danom regióne
  • Rozvíjanie a upevňovanie vzťahov s lekármi
  • Uplatňovanie marketingovej a predajnej stratégie spoločnosti v určenom regióne
  • Aktívna účasť na odborných sympóziách a konferenciách
  • Dosahovanie stanovených predajných výsledkov
  • Pravidelné reportovanie výsledkov nadriadenému

Požiadavky

Od úspešného kandidáta sa vyžaduje:
  • Vysokoškolské vzdelanie /medicínskeho charakteru/
  • Skúsenosti s podobnou pozíciou v oblasti pharma sales - veľkou výhodou
  • Znalosť anglického jazyka výhodou
  • Ochota cestovať
  • Komunikatívna a asertívna osobnosť
  • Vodičský preukaz značky B podmienkou

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej spoločnosti.

Obchod a marketing | Obchod | Farmacia | Medicinsky reprezentant | Product Manager