Product Owner / Product Manager

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 000 - 3 500 €
Ref. Č.
1-15-40131

Pre Košický SW house hľadáme Product Ownera s predchádzajúcimi skúsenosťami v IT oblasti, ktorý by mal záujem sa podieľať na budovaní moderných aplikácií pre Nemecký trh.

Náplň práce:

  • Zhromažďovanie a začlenenie požiadaviek do plánu produktu
  • Vypracovanie user stories a definovanie akceptačných kritérií
  • Stanovenie cieľov šprintu
  • Písanie akceptačných testov
  • Sledovanie postupu práce a riešenie problémov počas šprintov
  • Analýza preferencií a požiadaviek koncových užívateľov
  • Vylepšenie agilnej metodiky na základe výsledkov a spätnej väzby od klientov
Požiadavky
  • Predchádzajúce pracovné skúsenosti na obdobnej pozícii
  • Praktické skúsenosti s riadením všetkých fáz životného cyklu produktu
  • Technické zázemie so znalosťou vývoja softvéru a webových technológií
  • Znalosť anglického jazyka na komunikačnej aj písomnej úrovni B2

Výhodou, ale nie podmienkou je:

  • Znalosť nemeckého jazyka
  • Znalosť agile
Benefity
  • Možnosť full remote spolupráce
  • Finančné bonusy (napr. vianočné)
  • Zmluva na dobu neurčitú
  • Preplácané školenia a certifikácie
  • Flexibilná pracovná doba
  • Celofiremné eventy (teambuldingy, workation)