Procurement Specialist

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 600 €
Ref. Č.
1-20-37386-1

Pre medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti informačných technológií hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Procurement Specialist.

Náplň práce zahŕňa:

  • poskytovanie podpory pri obstarávaní so zameraním na komplexné komodity a špecifické technológie
  • spoluprácu s internými a externými partnermi
  • podávanie návrhov na zlepšenie
  • účasť na výbere dodávateľov
  • vyjednávanie zmluvných podmienok
Požiadavky

Vhodný kandidát na túto pozíciu by mal mať:

  • ukončený I. stupeň VŠ vzdelania alebo relevantnú pracovnú skúsenosť
  • aspoň 2,5 ročnú pracovnú skúsenosť na obdobnej pozícii v oblasti obstarávania alebo supply chain
  • znalosť procesov obstarávania
  • pokročilá znalosť MS Excel
  • komunikatívnu znalosť Anglického jazyka (B2)
  • analytické myslenie