pripája sa...

PROCESNÝ INŽINIER - TECHNOLÓG

Lokalita Poprad
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 500 EUR
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Kostura Tomáš
Ref. Č. 3-30-29984

Príležitosť pre procesných inžinierov vroyvíjajúcej spoločnosti.

Náplň práce:

  • Zlepšovanie výrobných procesov
  • Optimalizovanie
  • Znižovanie cycletimov
  • Šetrenie nákladov
  • Hľadanie úzkych miest vo výzobe
  • Zodpovednosť za vedenie údajov týkajúcich sa produktov a procesov
  • Školenia s cieľom zvyšovania kvalifikácie operátorov
  • Spolupodieľanie sa na plánovaní a realizácií aktivít preventívnej údržby
  • Zodpovednosť za zvyšovanie produktivity, znižovanie prevázdkových nákladov, zvyšovanie ukazovateľov internej kvality, znižovanie počtu reklamácií
  • Komunikácia s ostatnými oddeleniami

Požiadavky

  • VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa
(technické zameranie)
  • Znalosť anglického jazyka - stredne pokročilý
  • Skúsenosť na obdobnej pozíciíí 2 roky- výrobná spoločnosť, automotive nieje podmienka
  • MS office,- pokročilý
  • Znalosť technického kreslenia
  • Pracovné skúsenosti v oblasti výrobného procesu
  • Flexibilita
  • Samostatnosť
  • Schopnosť riešiť problémy

Výroba a prevádzka | Engineering | Výroba | Procesný inžinier | Technik | Proces | Výroba | FMEA | Plasty | Process engineer