pripája sa...

PROCESNÝ INŽINIER (ČESKÁ REPUBLIKA)

Lokalita Nitrianský kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Blehová Radka
Ref. Č. 23178

Hľadáme šikovných absolventov VŠ technického smeru s aktívnou komunikáciou v anglickom alebo nemeckom jazyku? Pošlite nám Váš životopis a pracuj ako PROCESNÝ INŽINIER! Miesto výkonu práce České Budejovice.

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • Definovanie a realizácia koncepcii pre nové výrobné zariadenia, úpravy a optimalizácie súčasných zariadení
  • Optimalizácia súčasnej sériovej výroby so zameraním na nové generácie výrobkov
  • Podieľa sa na investičných prepočtoch a plánovaní výrobných kapacít
  • Medzinárodná spolupráca na nových projektoch so zahraničným vývojovým centrom
  • Spolupráca na projektoch pre optimalizáciu výrobných nákladov

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • VŠ technického smeru
  • Znalosť práce na PC (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Znalosť výrobných a technologických procesov výhodou
  • Komunikatívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka PODMIENKOU
  • Chuť učiť sa

Benefity

  • kvalitné zaškolenie
  • vzdelávací program
  • bonusový systém (13. plat, výkonový, dochádzkový)
  • príspevok na bývanie
  • iné výhody, prezentované na pohovore

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/

Engineering | Strojárstvo | Technológ | Automobilový priemysel | Technológia | Technický | Výroba | Junior |