pripája sa...

Procesný inžinier

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Marciňová Jana
Ref. Č. 23953

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť v oblasti AUTOMOTIVE obsadzujeme pozíciu PROCESNÝ INŽINIER.

Náplň práce:

  • zodpovednosť za plánovanie a stanovenie pracovných postupov a operácií
  • plánovanie a iniciovanie zaobstarania jednotlivých výrobných, skúšobných prostriedkov
  • odbornú spôsobilosť výrobných prostriedkov s uplatnením existujúcich štandardov a noriem kvality až do sériového uvoľnenia produkcie
  • poskytuje podporu iným oddeleniam pri riešení prípadných problémov týchto prostriedkov až do ich EOP
  • plánovanie výrobných postupov jednotlivých výrobných prostriedkov s pomocou existujúcich technológií
  • zodpovedá za vytváranie procených flowchartov
  • vypracovanie návrhu pre výrobu správnej makety jednotlivých komponentov
  • inicializovanie konštrukčných , resp. technologických zmien

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • VŠ vzdelanie technického smeru, optimálne plasty
  • plynulá znalosť AJ alebo NJ
  • minimálne 1-ročná prax v oblasti prípravy výroby, práca v projektových a výrobných tímoch
  • práca s PC – MS Office, eM Planner, MS Project
  • samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, logické myslenie - organizačné schopnosti, flexibilita, ochota vzdelávať sa
  • schopnosť pracovať v tíme

Benefity

  • práca v príjemnom kolektíve
  • stabilita nadnárodnej spoločnosti
  • možnosť spolupracovať na zaujímavých projektoch
  • ďalšie odborné vzdelávanie, firemné akcie
  • 13. 14. plat podľa hospodárskych výsledkov spoločnosti

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Výroba a prevádzka | Strojárstvo | Inžinier | Plánovač | Procesný inžinier | Technológ | Process engineer