pripája sa...

PROCESNÝ INŽINIER - 13. plat, bonusy a podiely na zisku

Lokalita Malacky
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 500 EUR
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Fidrichová Veronika
Ref. Č. 1-30-30042

Usilujete sa o profesionálnu sebarealizáciu a zároveň chcete prispieť ku zmenám v jednej z najvýznamnejších medzinárodných spoločností?

Vašou náplňou práce bude:

  • Aktívne sa zúčastňovať na tvorbe a vypracovaní analýzy FMEA
  • Plánovať nasadenia nových produktov
  • Tvoriť pracovné postupy a štandardy
  • Udržiavať aktuálne všetky potrebné informácie a dokumentáciu (technické zmeny, čas cyklu, zmeny v procese...)
  • Optimalizovať a aktívne zlepšovať procesy
  • Participovať pri implementácií produkčného systému
  • Analyzovať pracoviská podľa MTM metodiky

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • VŠ vzdelanie technického smeru
  • Prax na podobnej pozícií PODMIENKOU
  • Skúsenosti z výrobného prostredia
  • Skúsenosti s analýzou FMEA
  • Aktívny prístup k riešeniu problémov
  • Komunikatívna znalosť AJ alebo NJ - pre komunikáciu s manažmentom
  • Znalosť metodiky MTM - výhodou

Benefity

  • 13. plat
  • Bonusy a podiely na zisku spoločnosti
  • Školenia a vzdelávacie programy
  • Doprava do práce zmluvnou dopravou
  • Príspevok na stravovanie

Engineering | Strojárstvo | Inžinier | Plánovač | Procesný inžinier | Technológ | Lean | Kaizen | NPI | Process engineer