pripája sa...

PROCESNÝ INŽINIER 1 500 - 2 500 €

Lokalita Piešťany
Platové ohodnotenie 1 500 - 2 500 EUR/mes.
Publikované 2 dňami
Kontakt Fidrichová Veronika
Ref. Č. 1-30-30622

Usilujete sa o profesionálnu sebarealizáciu a zároveň chcete prispieť ku zmenám v mladej dynamickej spoločnosti? Ak pre Vás korporáty nie sú zaujímavé, ponúkame Vám priestor v spoločnosti, ktorá Vám dá príležitosť meniť procesy.

Vašou náplňou práce bude:

  • Plánovať nasadenia nových produktov
  • Tvoriť pracovné postupy a štandardy
  • Udržiavať aktuálne všetky potrebné informácie a dokumentáciu (technické zmeny, čas cyklu, zmeny v procese...)
  • Optimalizovať a aktívne zlepšovať procesy
  • Priame vedenie tímu 8 nastavovačov – ich vzdelávanie a rozvoj

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Prax na podobnej pozícií aspoň jeden rok
  • Skúsenosti z výrobného prostredia - ideálne výroba plastov/vstrekovanie plastov
  • Aktívny prístup k riešeniu problémov
  • Komunikatívna znalosť AJ
  • Čítanie výkresovej dokumentácie

Benefity

  • Plne hradené jazykové kurzy počas pracovnej doby
  • Koncoročné odmeny
  • Flexibilný pracovný čas
  • Teambuildingové aktivity
  • Vzdelávanie v odbore

Engineering | Strojárstvo | Inžinier | Plánovač | Procesný inžinier | Technológ | Lean | Kaizen | NPI | Process engineer