pripája sa...

PRÍPRAVÁR STAVIEB/ ROZPOČTÁR

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 800 EUR
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Čambáliková Jana
Ref. Č. 1-40-30034

Využite príležitosť pracovať v oblasti stavebníctva pre významnú stavebnú spoločnosť na pozícii PRÍPRAVÁR STAVIEB/ ROZPOČTÁR.

Vašou náplňou práce bude:

  • Špecifikácia materiálu podľa projektovej dokumentácie pre zabezpečenie dodávok a výroby
  • Kontrola nákladov a cien v predrealizačnej a realizačnej fáze
  • Vypracovanie stavebných rozpočtov, kalkulácií a cenových ponúk
  • Stanovenie množstva stavebného materiálu a pracovnej sily potrebnej na výstavbu stavebného diela
  • Zostavovanie cenových kalkulácií zohľadňujúcich všetky vstupy a faktory ovplyvňujúce konečnú hodnotu nákladov
  • Vypracovanie rozpočtov stavieb / práca v programe CENKROS
  • Komunikácia s dodávateľmi, vyjednávanie podmienok
  • Občasné cestovanie, práca v office, ale aj v teréne

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • Prax v oblasti pozemného staviteľstva min. 3 roky
  • Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie stavebného prípadne technického smeru
  • Znalosť rozpočtárskeho softvéru (Cenkros plus - pokročilý)
  • Technické a analytické myslenie, matematické schopnosti
  • Schopnosť vyjednávať s dodávateľmi
  • Vodičský preukaz sk.B – aktívny vodič
  • Dobrý prehľad o situácii na stavebnom trhu v SR

Benefity

Spoločnosť ponúka:
  • Nadštandardné finančné ohodnotenie
  • Zázemie úspešnej stavebnej spoločnosti
  • Flexibilný pracovný čas po dohode so zamestnávateľom
  • Priestor pre osobný a profesionálny rozvoj

Stavebníctvo | Pozemné | Rozpočtár/prípravár | Cenkros | AutoCAD | Príprava | Projekt | Rozpočet | Stavba | Preparer