Príležitost pre Obchodných Zástupcov- NÁKUPCA s poľskym a anglickým jazykom

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 300 - 1 700 EUR
Publikované 13 dňami
Kontakt Pethövá Stanislava
Ref. Č. 1-13-32753

Pre milovníkov menších, medzinárodných spoločností, ktorí preferujú skôr príjemnú rodinnú atmosféru na pracovisku máme zaujímavú pracovnú príležitosť, ktorá je vhodná aj pre Obchodných zástupcov, ktorí zatúžili po zmene a túžia sa stať NÁKUPCOM.
Baví Ťa vyjednávať biznis? Ovládaš plynulo poľský a anglický jazyk? Tak potom máme pre teba pozíciu Nákupcu.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Nákup nepriamych materiálov a služieb
  • Vyjednávať cenové ponuky
  • Zodpovednosť za spracovanie nákupných požiadaviek
  • Dodržiavanie nákupných procesov a postupov v súlade s internými smernicami spoločnosti
  • Zodpovednosť za spracovanie objednávok v optimálnom čase a kvalite
  • Priama telefonická a mailová komunikácia so zahraničnými dodávateľmi
  • Sledovanie a zabezpečovanie dodania materiálov a služieb zákazníkovi
  • Zodpovednosť a riešenie vzniknutých problémov

Požiadavky

Požiadavky pre pozíciu:
  • skúsenosti v oblasti obchodu, chuť prejsť do nákupu
  • výborné vyjednávacie schopnosti
  • POĽSKY a ANGLICKÝ jazyk na aktívnej úrovni PODMIENKOU
  • pokročilá znalosť programu Excel
  • samostatnosť, aktívny prístup

Spoločnosť ponúka flexibilný pracovný čas. Ak ste ranné vtáča, ale chcete už o 16 hod. bicyklovať na hrádzi, tak v tejto spoločnosti sú Vám dvere otvorené.

Alebo si chcete počas dlhšej obednej prestávky zájsť do fitka, ktoré je priamo v budove ? Žiaden problém.

Ak radi raňajkujete v práci a ešte radšej na príjemnej terase s dobrou kávičkou, aj to je možné :)

Engineering | Nákup | Nákupca | Sales representative