pripája sa...

Príležitosť pre JUNIOR programátorov! Aj bez skúseností!

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 250 - 1 700 EUR
Publikované 11 dňami
Kontakt Saganová Mária
Ref. Č. 1-10-31373

Chceš sa dostať do IT oblasti a veríš, že programovanie je ten správny smer? Hľadáš spoločnosť, ktorá Ti dá príležitosť učiť sa?

Pošli mi životopis a začni svoju kariéru ako Business Process Automation Consultant!

Náplň práce:

  • spolupráca vrámci tímu skúsených programátorov a konzultantov
  • podieľanie sa na implementácií moderných IT riešení pre významné medzinárodné spoločnosti
  • programovanie toolov pre business process automation (riešenia pre automatizáciu procesov)
  • práca v rôznych systémoch, napr. Pega, Appian, Outsystems
  • po čase možnosť komunikovať s klientom a konzultovať návrh riešení
  • príležitostná práca onsite u klienta: nakoľko sú klientmi zahraničné spoločnosti, je možnosť cestovať - miera cestovania a lokalita záleží od projektu

Požiadavky

  • VŠ vzdelanie v IT oblasti alebo profesionálne skúsenosti v IT
  • znalosť princípov OOP programovania
  • skúsenosť s programovaním - stačí aj part-time, prípadne školská skúsenosť
  • aktívna angličtina (schopnosť profesionálne komunikovať)
  • ochota cestovať
  • profesionnálne vystupovanie

Benefity

  • dovolenka nad rámec zákona
  • príležitostný home-office
  • finančné bonusy
  • multisport karta

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | BPM | Programmer