pripája sa...

ROZVÝJAJ SVOJE SCHOPNOSTI V OBLASTI DANÍ

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 100 EUR/mes.
Publikované 2 dňami
Kontakt Mišová Kristína
Ref. Č. 21053

Máte za sebou štúdium daňovníctva, či financií ako takých? Máte chuť využiť svoje poznatky v praxi? Práve sa Vám otvára sa príležitosť pracovať v danej oblasti a k tomu využiť aj anglický jazyk na dennej báze.

Hlavnou náplňou práce bude:

  • Príprava daňových priznaní za jednotlivé zahraničné entity
  • Vypracovanie pravidelných reportov a štatistík
  • Komunikácia v anglickom jazyku s finančnými a daňovými inštitúciami
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami na globálnej úrovni

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • VŠ v oblasti financií/auditu/daní
  • Plynulá znalosť anlgického jazyka je PODMIENKOU
  • Prax v oblasti daní, účtovníctva výhodou
  • Analytické myslenie

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Administratíva | Finance | Administratívny pracovník | Špecialista | Účtovník | Fakturant | Analytik | Tax consultant / specialist