pripája sa...

PRIEMYSELNÝ INŽINIER - Automotive

Lokalita Malacky
Platové ohodnotenie 2 000 - 2 500 EUR
Publikované asi mesiacom
Kontakt Fidrichová Veronika
Ref. Č. 1-30-30442

Tier1 dodávateľ v AUTOMOBILOVOM PRIEMYSLE hľadá kľúčovú rolu pre svoj závod v Lozorne. Pridajte sa k nám ako PRIEMYSELNÝ INŽINIER:

Náplň práce:

  • Sledovanie a vylepšovanie procesov v rámci výroby
  • Zodpovednosť za implementáciu nových nástrojov a spustenie výroby
  • Zavádzanie nových metód a procesov produkcie a projektov
  • Zaisťovanie predsériových a sériových procesov
  • Odhaľovanie a odstraňovanie úzkych miest
  • Neustále zlepšovanie súčasných výrobných procesov
  • Úzka spolupráca s Tool špecialistom
  • Komunikácia s príslušnými oddeleniami výroby
  • Spracovanie technickej dokumentácie

Požiadavky

Vhodní kandidáti spĺňajú nasledujúce kritéria:
  • Reálna skúsenosť s implementáciou nových procesov do výroby
  • Anglický jazyk - denne komunikácia s manažmentom
  • Znalosť čítať technickú dokumentáciu
  • Skúsenosti so zavádzaním POKA-YOKE, KAIZEN
  • Znalosť procesov kvality FMEA, APQP/PPAP, 8D reporty

  • Možnosť odborného a kariérneho rastu - spoločnosť dáva svojim zamestnancom veľký priestor na rozvoj a v prípade nových pozícií vždy hľadá vo vlastných radoch.
  • Individuálny spôsob odmeňovania
  • Príspevok na dochádzku
  • Neustále zlepšovanie výroby a procesov, spoločnosť je otvorená inovatívnym nápadom

Engineering | Strojárstvo | Technik | Technológ | Procesný inžinier | Inžinier | Sklad | Montáž | FMEA | 5S | Kaizen | Proces | 8D | Automobilový priemysel | Plasty | Lean | Process engineer