Údržbár – elektrikár v Bratislave. Práca možná aj na živnosť!

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 200 - 2 400 €
Ref. Č.
4-10-41965-2

Dohliadaj na fungovanie elektrických strojov, zabezpečuj dennú údržbu prístrojov a zariadení a staň sa súčasťou spoločnosti, ktorá je najväčším výrobcom exteriérových zámkových dlažieb na Slovensku.

V troch výrobných závodoch v Bratislave, Zvolene a v Košiciach vyrába exteriérové betónové dlažby, prvky záhradnej architektúry a stavebné materiály.

Mzdové podmienky (brutto):

Kandidát, ktorý bude mať osvedčenie podľa §22 – nástupná mzda 2000 eur (po skúšobnej dobe 2200 eur) + 20% prémie, teda výsledná hrubá mzda 2200 eur brutto (po skúšobnej dobe 2400 eur brutto).

+ ďalšie príplatky (za popoludňajšiu zmenu, nadčasy ...).

Po skončení skúšobnej doby úprava základnej mzdy + každoročná úprava mzdy.

MOŽNOSŤ PRÁCE AJ NA ŽIVNOSŤ (11 -11,5 € NA HODINU)!

Výška stravného lístka v hodnote 6€/deň

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • denne dohliadať na fungovanie elektrických strojov, prístrojov a zariadení vo výrobnej prevádzke
  • zabezpečovať dennú údržbu elektrických strojov, prístrojov a zariadení
  • zabezpečovať opravy elektrických strojov, prístrojov a zariadení
  • zabezpečovať preventívnu údržbu elektrických strojov, prístrojov a zariadení
  • uvádzať nové elektrické zariadenia do prevádzky
  • dohliadať na vybavenie zariadení príslušnými protokolmi
  • dohliadať na čistotu elektrických rozvádzačov, elektrických strojov a zariadení
  • objednávať náhradné diely
  • práca v 2-zmennej prevádzke
  • aktívna účasť na opravách a údržbe strojov a zariadení v čase pravidelnej zimnej údržby

UPOZORNENIE: Všetky elektrické zariadenia sú ovládané systémom Simatic S5 a S7. Znalosť tohto, alebo podobného riadiaceho systému na úrovni schopnosti diagnostikovať problémy zariadení, ktoré sú ním ovládané – podmienka.

Požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

stredoškolské bez maturity

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore:

elektrotechnika, elektromechanik pre stroje a zariadenia

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • 3-4 a viac rokov praxe v údržbe vo výrobnej spoločnosti - podmienka
  • schopnosť diagnostikovať problémy zariadení, ovládaných Simatic S5 a S7, prípadne podobným riadiacim systémom - podmienka
  • odborná kvalifikácia potrebná pre výkon práce – osvedčenie podľa §22 do 1000V, §23 - výhoda
  • ochota pracovať v prípade potreby (porucha) nadčas na predĺženej zmene, príp. cez víkend
  • primeraná manuálna zručnosť
  • schopnosť a ochota naučiť sa pracovať s modernou technológiou
  • dobrý zdravotný stav a fyzická zdatnosť
  • ochota pracovať na zmeny
  • seriózny prístup k práci a pracovným povinnostiam, snaha vykonávať kvalitnú a včasnú prácu
  • zodpovednosť, spoľahlivosť, tímový hráč, ktorý vie spolupracovať s kolegami a pomáhať v prípade potreby, flexibilita

V prípade Vášho záujmu o toto voľné pracovné miesto Vás prosíme o zaslanie aktuálneho životopisu na nižšie uvedený link alebo volajte na t.č. 0902 958 032. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o záujem pracovať v našej spoločnosti, ale kontaktovať budeme len tých, ktorí zodpovedajú našim požiadavkám.

  • možnosť odborného a profesijného rastu v prostredí nadnárodného koncernu
  • príspevok na stravovanie nad rámec zákona a dôchodkové poistenie
  • finančný príspevok pri pracovnom výročí a životnom jubileu, pri narodení dieťaťa, svadbe ...
  • dni voľna navyše pri rôznych životných situáciách
  • kultúrno-spoločenské aktivity (športový deň, vianočný večierok, ...)
  • perspektíva dlhodobého a stabilného zamestnania