pripája sa...

PREVÁDZKOVÝ ELEKTRIKÁR

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 000 EUR/mes.
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 23199

Využite svoje skúsenosti s prácou v elektroúdržbe na pozícii PREVÁDZKOVÝ ELEKTRIKÁR.

Vašou náplňou práce bude:

  • Denné kontroly elektrických zariadení v priestoroch logistického a priemyselného parku
  • Preventívna a kontrolná činnosť v oblasti opráv, údržby a zabezpečenia bezporuchového chodu silnoprúdových zariadení
  • Bežné údržbárske práce v objekte podľa pokynov priameho nadriadeného
  • Komplexná údržba zvereného objektu a jeho okolia

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • Stredoškolské vzdelanie s maturitou elektrotechnického smeru
  • Skúsenosti s prácou údržbára
  • Vodičský preukaz sk. B
  • Prax na obdobnej pozícii / v oblasti prevádzkový elektrikár min. 3 roky
  • Platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa § 22 je nevyhnutnou PODMIENKOU
  • Prax elektrikára v priemyselnom objekte výhodou

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/

Engineering | Výroba a prevádzka | Výroba | Elektronika | Údržbár | Údržba | Prevádzka | Slaboprúd | Silnoprúd | Electrician