pripája sa...

Predák v strojárskej výrobe - práca na 2 zmeny

Lokalita Nové Mesto nad Váhom
Platové ohodnotenie 750 - 1 100 EUR
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Gurín Andrej
Ref. Č. 5-21-32930

Nový zamestnávateľ v Novom Meste nad Váhom hľadá pracovníkov do strojárskej výroby.

Náplň práce:

  • Montovanie dielov podľa výkresov, vizuálna kontrola vyrobených kusov
  • Spolupráca so zmenovým majstrom pri vedení ľudí, zadeľovaní práce jednotlivým pracovníkom
  • Zastupovanie majstra v jeho neprítomnosti
  • Sledovanie zákaziek, dodržiavanie ich harmonogramu

Požiadavky

  • Orientácia v technickej dokumentácií
  • Technické myslenie
  • Prax na podobnej pozícii vítaná

Benefity

  • Zabezpečená autobusová doprava z Myjavy
  • Možnosť ďalšieho odborného rastu
  • Sociálne programy a bonusy
  • Možná mesačná mzda vrátane príplatkov a bonusov (osobné ohodnotenie, dochádzkový bonus, rizikový príplatok) do 1100 Eur

Výroba a prevádzka | Engineering | Výroba | Strojárstvo | Technik | Operátor | Robotník | Kovy | Montáž | Operator