pripája sa...

PREDAJCA - oddelenie SANITA

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 750 - 800 EUR/mes.
Publikované 10 mesiacmi
Kontakt Barbušinová Renáta
Ref. Č. 24591

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii ODBORNÝ PREDAJCA na oddelení SANITA.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:

  • starostlivosť o tovar a zverenú časť predajne - oddelenie SANITA
  • komunikácia so zákazníkmi
  • poskytovanie odborného poradenstva
  • v prípade potreby dopĺňanie tovaru do regálov, objednávanie tovaru
  • práca s PC

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • ukončené stredoškolské vzdelanie (výučný list, resp. maturita)
  • predchádzajúce pracovné skúsenosti na obdobnej pozícii ako Predajca - VÝHODOU
  • zodpovednosť, spoľahlivosť, aktívny prístup
  • zmysel pre poriadok, príjemné vystupovanie

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo nám pošlite Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.
Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Výroba a prevádzka | Obchod | Predavač | Pokladník | Dealer