pripája sa...

PREDAJCA VOZIDIEL

Lokalita Trnava
Platové ohodnotenie 480 - 2 400 EUR
Publikované 29 dňami
Kontakt Pethövá Stanislava
Ref. Č. 1-13-30913

Pre spoločnosť pôsobiacu v oblasti predaja a servisu osobných, úžitkových a nákladných automobilov, obsadzujeme pozíciu PREDAJCU NÁKLADNÝCH AUTOMOBILOV.

Hlavnou náplňou práce bude:

  • primárne akvizícia nových klientov
  • starostlivosť o existujúcich zákazníkov
  • analýza trhu, konkurencie a trendov
  • budovanie a rozvoj vzťahov v pridelenom regióne - zodpovednosť za západné Slovensko
  • prezentácia produktov spoločnosti
  • vedenie obchodných jednaní, vyjednávanie podmienok
  • príprava komplexnej ponuky pre klientov
  • pravidelný reporting

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • skúsenosti s predajom vozidiel, náhradných dielov PODMIENKA
  • technické znalosti v oblasti automotive - výhodou
  • znalosti MS Office
  • znalosť trhu
  • základná znalosť anglického jazyka
  • samostatnosť, otvorenosť, prezentačné zručnosti
  • ochota cestovať

Benefity

  • možnosť rastu
  • zaškolovací program
  • možnosť home office
  • sociálny program
  • vernostné odmeňovanie

Obchod a marketing | Obchod | Manažér klúčových klientov | Obchodný zástupca | Akvizícia | Automobilový priemysel | B2B | Sales representative