pripája sa...

PREDAJCA DO KLIENTSKEHO CENTRA

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 900 EUR/mes.
Publikované asi mesiacom
Kontakt Škoricová Daniela
Ref. Č. 4-26-25021

Vyhovuje Vám práca na krátky a dlhý týždeň a chceli by ste pracovať v modernom klientskom centre ? Ak máte vysokoškolské vzdelanie a pracovnú skúsenosť so starostlivosťou o zákazníkov alebo s predajom, pošlite nám Vaše CV !

Na tejto pozícii bude náplňou Vašej práce:

  • Komunikácia so zákazníkmi na kontaktnom mieste
  • Poskytovanie informácií, konzultácie a starostlivosť o zákazníkov
  • Analýza potrieb zákazníka
  • Predaj produktov a služieb z portfólia spoločnosti
  • Vypracovávanie cenových ponúk
  • Riešenie reklamácií
  • Efektívne spracovávanie požiadaviek zákazníkov

Pri splnení stanovených predajných cieľov sa vyplácajú kvartálne odmeny = variabilná zložka mzdy.

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • VŠ vzdelanie
  • Predchádzajúce pracovné skúsenosti v oblasti starostlivosti o zákazníkov
  • Predchádzajúca pracovná skúsenosť na pozícii Predajcu je veľkou výhodou
  • Výborné komunikačné schopnosti
  • Aktívna užívateľská úroveň balíka MS Office
  • Orientácia na zákazníka
  • Schopnosť rýchlo sa učiť
  • Flexibilita
  • Proaktivita

Benefity

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý balíček benefitov:
  • Finančný príspevok určený na regeneráciu zamestnanca
  • 5 dní dovolenky navyše
  • Doplnkové dôchodkové sporenie
  • Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=absolventi

Obchod a marketing | Obchod | Obchodný zástupca | Energetika | Dealer