pripája sa...

PRÁVNY ASISTENT/-KA

Lokalita Bratislava
Sektor
Typ Práce Dočasné pridelenie
Platové ohodnotenie 5 EUR
Publikované 7 dňami
Kontakt Fini Federica
Ref. Č. 1-19-30918

Hľadáme študenta / študentku 4.-5. ročníka Právnickej fakulty pre právnu podporu našej spoločnosti v rozsahu 15-20 hodín týždenne.

Náplň práce:

  • Príprava právnych dokumentov
  • Posudzovanie dodávateľských vzťahov
  • Vypracovanie a pripomienkovanie zmlúv a iných dokumentov
  • Odborné aktivity súvisiace s ochranou osobných údajov
  • Spolupráca s DPO spoločnosti

Požiadavky

  • Prax v oblasti ochrany osobných údajov nie je nutná
  • Študentka / študent práva 4.-5. ročník
  • Aktívna znalosť angličtiny
  • Aktívny prístup k práci, precíznosť

Benefity

  • flexibilný pracovný čas
  • získanie teoretických vedomostí a praktických skúseností v oblasti ochrany osobných údajov

HR a kancelářské služby | Právo | Právnik | Assistant