Pracujte pre švédsku firmu na pozícii JUNIOR DATA SPECIALIST

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 200 EUR/mes.
Publikované 7 mesiacmi
Kontakt Eva Kusá
Ref. Č. 4-26-29091

Už Vás unavuje pracovať v servisnom centre a skôr preferujete menšiu medzinárodnú spoločnosť?
Dávame Vám priestor na zmenu.
Náš nový klient, švédska firma, hľadá kandidáta na pozíciu Data Entry Junior / Junior Data Specialist.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:

  • prenos dát do programu SAP
  • spracovávanie objednávok a reklamácií
  • spolupráca s ostatnými krajinami
  • podpora tímu a lokálnych predajcov, ktorí budú v teréne
  • rôzne ad-hoc úlohy od nadriadeného

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledovné kritéria:
  • skúsenosť v administratíve
  • MS Excel na pokročilej úrovni
  • skúsenosť s programom SAP výhodou
  • plynulá znalosť anglického jazyka (level B2)
  • komunikačné zručnosti
  • proaktívny prístup k práci
  • tímový hráč

Benefity

  • medzinárodné a stabilné zázemie
  • finančný bonus
  • stravné lístky
  • úrazové poistenie
  • preplácanie PN do výšky 100% počas prvých 5 dní
  • rôzne akcie a eventy

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=absolventi

Business Support Center | Administratíva | Administratívny pracovník | Kontingenčné tabuľky | Excel | SAP | Administration