pripája sa...

Pracuj vo VIEDNI! Application Support – so SPLUNKom!

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 35 000 - 50 000 EUR
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Saganová Mária
Ref. Č. 1-10-29764

Hľadáme skúseného špecialistu aplikačnej podpory do spoločnosti vo Viedni!

Náplň práce:

  • 2nd level podpora aplikácii v oblasti spracovania transakcií
  • spolupráca na zavádzaní SW do produkcie (manuálne aj automatizované)
  • správa SPLUNK prostredia
  • riešenie problémov, incidentov a requestov vrámci aplikácií
  • monitoring s využitím SCOM

Požiadavky

  • aspoň 4 roky pracovných skúseností z oblasti aplikačného supportu
  • SPLUNK certifikát
  • znalosť Windows servera
  • znalosť ITIL procesov
  • základy SQL
  • ochota podieľať sa na oncall supporte
  • anglický jazyk na plynulej úrovni podmienkou, nemecký jazyk výhodou

  • Jazykové kurzy (internetové alebo externé a to 2/3 z ceny kurzu max 330 eur/rok)
  • Fitnes Golem 8 vstupov za mesiac vrátane wellnes a bazénu
  • 2 dni dovolenky navyše nad rámec stanovený zákonom
  • Platené nadčasy 50% priemerného platu, 100% počas víkendov a sviatkov
  • Firemná knižnica
  • Referral program, Suggestion program
  • Team building, Team eventy, Vianočná párty
  • Narodeninový darček
  • Stravne lístky
  • Občerstvenie (káva, čaj) + ovocný deň každú stredu

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Administrátor / správce | Podpora | Aplikačný | IS Support