pripája sa...

Pracuj vo VIEDNI! 2nd line application support

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 41 000 EUR
Publikované 2 dňami
Kontakt Saganová Mária
Ref. Č. 1-10-30718

Láka Ťa práca vo Viedni a si špecialista na správu aplikácií?
Je tu nová príležitosť v medzinárodnom tíme!

Náplň práce:

  • správa front-office aplikácií pre spracovanie vrátky daní
  • práca s MSSQL databázou
  • spracovanie incidentov, analýza problému a jeho vyriešenie alebo eskalácia
  • spolupráca s 1st a 3rd line supportom
  • oncall support
  • onsite práca vo Viedni

Požiadavky

  • aspoň 2 ročné skúsenosti s aplikačným supportom
  • pokročilá skúsenosť s SQL databázami
  • aktívna angličtina

  • Jazykové kurzy (internetové alebo externé a to 2/3 z ceny kurzu max 330 eur/rok)
  • Fitnes Golem 8 vstupov za mesiac vrátane wellnes a bazénu
  • 2 dni dovolenky navyše nad rámec stanovený zákonom
  • Platené nadčasy 50% priemerného platu, 100% počas víkendov a sviatkov
  • Firemná knižnica
  • Referral program, Suggestion program
  • Team building, Team eventy, Vianočná párty
  • Narodeninový darček
  • Stravne lístky
  • Občerstvenie (káva, čaj) + ovocný deň každú stredu

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Administrátor / správce | Podpora | Aplikačný | MS SQL | IS Support