pripája sa...

PRACUJ V PRODUKTOVOM MANAŽMENTE A VYUŽÍVAJ CUDZIE JAZYKY

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 000 EUR
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Gašparovič Michal
Ref. Č. 1-26-30401

Budeš vytvárať dokumenty k firemným produktom v oblasti poisťovníctva s využitím viacerých svetových jazykov. To znamená, že spoznáš proces vytvárania dokumentácie pre dodanie nových produktov a pre predstavenie produktov zákazníkom. Denne budeš využívať anglický jazyk a jeden s nasledovných jazykov - nemecký, španielsky, poľský alebo holandský. Taktiež budeš podporovať iné projekty na tvojom oddelení.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Preklady dokumentov
  • Komunikácia so zákazníkom
  • Zbieranie spätných väzieb na základe ktorých budeš vylepšovať kvalitu služieb
  • Schvaľovanie dokumentácie prichádzajúcej od zákazníka
  • Spolupráca s inými oddeleniami v rámci spoločnosti
  • Vytváranie reportov
  • Participácia na projektoch

Požiadavky

Pošli svoje CV, ak si sa našiel v nasledovných bodoch:
  • Aktívne komunikuješ v anglickom jazyku na úrovni B2 a ovládaš aj jeden z nasledovných jazykov - nemecký, španielsky, poľský alebo holandský (B2)
  • Administratívna skúsenosť minimálne pol roka je podmienkou
  • Skúsenosť v produktovom manažmente výhodou
  • Si pro-klientsky orientovaný
  • MS Office je tvojou silnou stránkou
  • Dokážeš dodržiavať stanovené termíny a zvládnuť viacero úloh naraz

Benefity

  • Ročné finančné bonusy
  • Priestor pre profesionálny rozvoj
  • Jazykové kurzy
  • Team buildingy
  • Extra dovolenka

Business Support Center | Administratíva | Špecialista | Product Specialist