pripája sa...

PRACOVNÍK NA VZV V SKLADE S NÁSTUPOM IHNEĎ

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 690 EUR/mes.
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 23449

Využite príežitosť dlhodobej práce v stabilnej spoločnosti ako PRACOVNÍK VZV v sklade:

Vašou náplňou práce bude:

  • Vykládka a nakládka kamiónov pomocou VZV prevažne v exteriéri
  • Triedenie ťažšieho materiálu – zaskladňovanie
  • Evidencia materiálu v systéme
  • Vyskladňovanie a zásobovanie produkcie
  • Dvojzmenná prevádzka - ranné a poobedné 8 hodinové zmeny

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať tieto kritériá:
  • Osvedčenie na prácu s VZV
  • Fyzická zdatnosť
  • Ochota pracovať v exteriéri za každého počasia
  • Ochota pracovať na zmeny (6:00-14:30 a 14:30-22:30)
  • Spoľahlivosť
  • Zodpovedný prístup k práci
  • UBYTOVANIE ani DOPRAVU NEPOSKYTUJEME- potrebné zabezpečiť si samostatne

Spoločnosť Vám ponúka zaujímavú príležitosť dlhodobej práce s nadštandardným ohodnotením a zamestnaneckými výhodami, ako aj prechod do kmeňového stavu.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/vyroba-a-prevadzka/

Výroba a prevádzka | Logistika | Zásobovač | Vodič | Warehouse keeper