pripája sa...

PRACUJ AKO DISPONENT/KA OBCHODNÉHO DOMU

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované viac ako rokom
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 22943

Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v profesionálnom a príjemnom prostredí nadnárodnej spoločnosti.

Vašou náplňou práce bude:

  • Objednávky tovaru pre obchodný dom
  • Zabezpečenie správneho a včasného vybavenia objednávky zákazníka
  • Komunikácia so zahraničnými dodávateľmi v nemeckom jazyku
  • Komunikácia s centrálnym nákupom spoločnosti
  • Práca na ploche obchodného domu, pri kontrole stavu, umiestnenia a prezentácie tovaru
  • Zodpovednosť za administratívne činnosti súvisiace s prevádzkou a objednávkami tovaru
  • Zodpovednosť za zabezpečenie zodpovedajúceho množstva tovaru
  • Administratívne práce podľa pokynov vedúceho oddelenia
  • Špeciálne úlohy spojené s činnosťou vykonávanou na pracovisku

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritériá:
  • Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni PODMIENKOU
  • Dobrá znalosť PC (Microsoft Word, Excel)
  • Predchádzajúca skúsenosť na pozícii Disponenta alebo skúsenosť s objednávaním tovaru
  • Komunikatívnosť
  • Svedomitý a zodpovedný prístup k práci
  • Odolnosť voči stresu
  • Ochota absolvovať dlhodobé zaškolenie mimo región Bratislavy na náklady zamestnávateľa

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných schopností a iniciatívy:
  • Ohodnotenie závislé na dosahovaných výsledkoch
  • Zapracovanie v oblasti objednávok - bude prebiehať na Slovensku – všetko na náklady zamestnávateľa
  • Možnosť ďalšieho profesijného vzdelávania
  • Zaujímavé zamestnanecké výhody a benefity

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/obchod-a-marketing/

Výroba a prevádzka | Obchod a marketing | Obchod | Kancelářské služby | Konzultant predaja | Servis / služby |