Pracuj ako administratívna podpora pre medzinárodnú spoločnosť

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 300 EUR
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Šostáková Daniela
Ref. Č. 1-26-32529

Si komunikatívny a zároveň technický typ a „papierovačky” ti nerobia vrásky na čele? Tak pokračuj v čítaní tohto inzerátu. Pre nášho klienta zaoberajúcim sa Facility managementom hľadáme človeka, ktorý by mal na starostlivosti celkový „support“ v oblasti administratívy a zároveň by komunikoval s klientami spoločnosti.

Hlavnou náplňou práce je:

  • Komunikácia s vlastníkmi nehnuteľností a starostlivosť o nich
  • Riešenie ich požiadaviek, prípadne sťažností
  • Manažovanie nájomných zmlúv
  • Spracovanie podkladov pre fakturáciu
  • Sledovanie úhrad a upomienok
  • Vedenie dokumentácie
  • Ad hocks úlohy

Požiadavky

Aké sú požiadavky na túto pracovnú pozíciu?
  • Ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské štúdium
  • Komunikatívna úroveň Anglického ALEBO Nemeckého jazyka (B2)
  • Predchádzajúca administratívna skúsenosť či skúsenosť v rámci Facility managementu VEĽKOU VÝHODOU
  • Komunikatívnosť, flexibilita a ochota učiť sa nové veci

Stavebníctvo | Engineering | Business Support Center | Administratíva | Zákaznícky servis | Administratívny pracovník | Excel | Junior | Administration