pripája sa...

PRACOVNÍK ZÁKAZNÍCKEJ STAROSTLIVOSTI s nemeckým jazykom

Lokalita Trnavský kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Ivanová Martina
Ref. Č. 23342

Ak hovoríte plynule NEMECKY a dohovoríte sa aj v anglickom jazyku, máme pre Vás zaujímavú pozíciu PRACOVNÍK ZÁKAZNÍCKEJ STAROSTLIVOSTI.
Stanete sa súčasťou tímu stabilnej a prosperujúcej výrobnej spoločnosti, kde môžete rozvíjať Vaše znalosti a komunikovať denne v cudzích jazykoch.

Náplň práce zahŕňa:

  • Denný kontakt a komunikácia so zákazníkmi - orientácia na nemecky hovoriacich klientov
  • Spracovanie zákazníckych objednávok v systéme
  • Úzka spolupráca s oddelením výroby, logistiky a plánovania
  • Poskytovanie podpory externým predajcom
  • Administratívne činnosti
  • Plnenie pokynov nadriadeného

Požiadavky

Požiadavky na úspešných kandidátov:
  • Plynulá úroveň nemeckého jazyka (denná písomná a ústna komunikácia)
  • Mierne pokročilá úroveň anglického jazyka (občasná komunikácia v rámci spoločnosti)
  • Veľmi vítaná je predchádzajúca prax na oddelení zákazníckej starostlivosti / logistiky ideálne vo výrobnej spoločnosti
  • Výborné komunikačné a organizačné zručnosti
  • Práca s balíkom MS Office

POZÍCIA JE VHODNÁ AJ PRE ŠIKOVNÉHO ABSOLVENTA.

Benefity

Ponúkané benefity:
  • Kompletné zaučenie a adaptačný proces
  • 13ty a 14ty plat
  • Flexibilný pracovný čas
  • Zázemie významnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Príspevky na dôchodkové sporenie
  • Priestor pre kariérny rast a profesionálny rozvoj

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Zákaznícky servis | Administratíva | Administratívny pracovník | Referent | Špecialista | Vymáhač pohľadávok | Operátor | Obchodný zástupca | Junior | Pasívny | Customer support