PRACOVNÍK ZÁKAZNÍCKEJ PODPORY S ANGLICKÝM A NEMECKÝM JAZYKOM

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 200 EUR/mes.
Publikované asi mesiacom
Kontakt Škoricová Daniela
Ref. Č. 21736

Si absolvent a chcel by si odštartovať svoju kariéru v úspešnej medzinárodnej spoločnosti ? Chcel by si využívať angličtinu a nemčinu v dennodennej komunikácii so zákazníkmi? Hľadáme práve teba na oddelenie zákazníckej podpory !

Náplňou práce je:

  • Každodenná komunikácia so zákazníkmi z prostredia kancelárie
  • Riešenie problémov a reklamácií
  • Starostlivosť o zákazníkov
  • Informovanie zákazníkov
  • Práca s internými nástrojmi a systémami
  • Spolupráca s inými oddeleniami spoločnosti
  • Reporting

Požiadavky

Ak si vhodný kandidát, mal by si spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Aktívna znalosť anglického a nemeckého jazyka (slovom a písmom)
  • Dobré komunikačné schopnosti
  • Všeobecné počítačové znalosti (bežný užívateľ MS Office)
  • Zameranie na zákazníka a ochota denne komunikovať so zákazníkmi
  • Schopnosť rýchlo sa učiť
  • Schopnosť prioritizovať
  • Logické uvažovanie
  • Tímový hráč

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Ďalšími benefitmi sú:
  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť home office po zaučení
  • Stravné lístky plne preplácané zamestnávateľom
  • Zvýhodnený vstup do fitness centra
  • Teambuildingové aktivity

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Zákaznícky servis | Administratíva | Operátor | Pracovník technickej podpory | Administratívny pracovník | Administration