pripája sa...

Pracovník zákazníckeho servisu na oddelení logistiky

Lokalita Nitra
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 400 EUR
Publikované 27 dňami
Kontakt Medová Natália
Ref. Č. 2-30-30376

Máš rád analýzy a práce s tabuľkami? Hovoríš plynule anglicky a máš skúsenosti z oblasti customer care alebo logistiky?
Hľadáme práve teba na pozíciu pre oddelenie logistiky.
Staň sa súčasťou medzinárodnej spoločnosti v Seredi na pozícií Pracovník zákazníckeho servisu oddelenia logistiky.

Hlavnou náplňou práce na tejto pozícií bude:

  • Monitorovoanie výkonnosti logistických procesov
  • Denná komunikácia so zákazníkmi
  • Podpora služieb dodávateľského reťazca
  • Zodpovednosť za reporting a výsledkové data
  • Analýza logistických kpi´s a pohľadávok

Požiadavky

Ak spĺňaš tieto podmienky neváhaj a pošli nám svoje CV:
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (písomná aj ústna forma)
  • predchádzajúce pracovné skúsenosti z oblasti logistiky, customer care alebo výrobnej spoločnosti
  • znalosť programu Excel na pokročilej úrovni
  • skúsenosť s programom JD edwards - prípadne podobným
  • zodpovednosť
  • orientácia na komunikácia so zákazníkom

Benefity

  • Príspevok na dopravu
  • Práca v medzinárodnom prostredí
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Príležitostné cestovanie vrámci Európy do 4 krát ročne

Engineering | Business Support Center | Logistika | Zákaznícky servis | Forwarder | Logista | Reprezentant / zástupca | Logistician