pripája sa...

PRACOVNÍK ZÁKAZNÍCKEHO SERVISU

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 300 EUR/mes.
Publikované asi mesiacom
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 4-26-27747

Náš klient ponúka príležitosť pre ABSOLVENTOV, ktorých zaujíma zákazníky servis.

Vašou náplňou práce bude:

  • Tecnická a administratívna podpora obchodného zástupcu
  • Starostlivosť o slovenských i zahraničných zákazníkov
  • Príprava objednávok a zákaziek
  • Práca s interným systémom

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Ukončené SŠ vzdelanie technického charakteru (Chémia, Elektrotechnik, Strojar, Mechanik, a pod.)
  • Základná znalosť technických výkresov
  • Komunikatívna úroveň Anglického jazyka
  • Zodpovedný prístup
  • Komunikatívnosť

Benefity

Spoločnosť Vám ponúka atraktívne zamestnanecké výhody:
  • 13. a 14. plat
  • Team buildingové aktivity

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=absolventi

Business Support Center | Administratíva | Zákaznícky servis | Administratívny pracovník | Referent | Officer