pripája sa...

PRACOVNÍK VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 200 EUR/mes.
Publikované 2 dňami
Kontakt Kubalová Terézia
Ref. Č. 1-26-29669

Využite možnosť pracovať v rakúskej stavebnej spoločnosti ako referent verejného obstarávania. Ak už máš skúsenosti s verejným obstarávaním a hľadáš zmenu, tak čítaj ďalej!

Tvojou náplňou práce bude:

  • Uskutočňovať prieskum trhu
  • Príprava podkladov pre verejné obstarávanie
  • Vyhodnocovanie ponúk
  • Spracovávanie súťažných dokumentov
  • Rozvíjanie vzťahov s klientmi

Požiadavky

Zaujali sme ťa? Myslíš si, že si vhodný kandidát? Radi ťa privítame na našom pohovore, kde sa dozvieš viac.
  • Základná znalosť NEMECKÉHO jazyka (A2) AJ obrovskou výhodou- nie však podmienkou
  • Minimálne ročná prax vo verejnom obstarávaní
  • Administratívna skúsenosť
  • Microsoft Office- pokročilý

Benefity

  • Preplácané jazykové kurzy
  • Po dvoch rokov prace: 14.garantovaný plat
  • 13. negarantovaný plat
  • Teambuildingy a iné akcie

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=absolventi

Business Support Center | Engineering | Administratíva | Referent | Špecialista | Projektový manažér | Administration