pripája sa...

ZÁKAZNÍCKA PODPORA OBCHODNÉHO ODDELENIA.

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 250 EUR/mes.
Publikované 17 dňami
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 4-26-26916

Ste komunikatívny typ a máte záujem o dynamickú prácu? Ak áno, ponúkame Vám príležitosť pracovať v medzinárodnej spoločnosti ako pracovník technickej podpory.

Náplň práce:

  • Riešenie požiadaviek nemeckých zákazníkov
  • Podpora a riešenia pre zákazníkov
  • Medzinárodná spolupráca a komunikácia s inými tímami
  • Reporting

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať tieto kritériá:
  • Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Anglický jazyk na úrovni mierne pokročilý
  • Komunikatívnosť
  • Prozákaznícka orientácia

Spoločnosť Vám ponúka zaujímavú príležitosť v medzinárodnom prostredí, nadštandardné ohodnotenie, rôznorodé zamestnanecké výhody a benefity, či možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=absolventi

Business Support Center | Zákaznícky servis | Administratíva | Administratívny pracovník | Customer support