pripája sa...

Pracovník/-čka ekonomického oddelenia

Lokalita Trenčín
Platové ohodnotenie 1 350 - 1 800 EUR
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Otrusina Michaela
Ref. Č. 5-11-32725

Pre spoločnosť so sídlom v Trenčíne hľadáme skúsených pracovníkov na ekonomické oddelenie.
Náplň práce:

  • Kompletné spracovanie účtovníctva
  • Vedenie evidencie účtovných dokladov a ich archivácia
  • Evidencia pohľadávok a záväzkov, úhrady záväzkov
  • Spracovanie mzdovej agendy
  • Tvorba fakturácie
  • Práca s hotovosťou/pokladňa
  • Komunikácia s účtovnou firmou, audítormi
  • Spracovanie podkladov pre audítorov
  • Spracovanie analýz a výkazov
Ak si sa našiel vo všetkých bodoch, tešíme sa na osobné stretnutie.

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • Stredoškolské alebo VŠ vzdelanie ekonomického smeru
  • Finančná a ekonomická gramotnosť
  • Schopnosť pracovať v tíme
  • Zodpovednosť, samostatnosť, dôslednosť
  • Analytické myslenie, dobré komunikačné zručnosti, flexibilita
  • Vodičský preukaz sk. B
  • Podmienka.prax 2 roky

Vyžadujeme znalosť:
  • daňovej evidencie
  • fakturácia, podvojné účtovníctvo, mzdové účtovníctvo
  • Microsoft Office
  • Pokladňa
  • ekonomický software POHODA

Benefity

  • značné zvýšenie mzdy ihneď po skúšobnej dobe
  • zaujimavý sociálny program
  • práca v mladom kolektíve
  • práca v príjemnom prostredí modernej spoločnosti
  • nástup ihneď

Finance a bankovníctvo a investície | HR a kancelářské služby | Kontroling | Manažment | HR | Kontrolór | Manažér | Generalista | Špecialista | Junior | Senior | Nábor | Inspector controller