pripája sa...

SKLADNÍK - KOŠICE NÁSTUP IHNEĎ

Lokalita Košický kraj
Publikované asi rokom
Kontakt Dancáková Veronika
Ref. Č. 18621

Pre nášho klienta, ktorým je úspešná medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle, momentálne hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu SKLADNÍKA.

Náplň práce:

  • Príjem materiálu (vykladanie kamiónov)
  • Výdaj materiálu (príprava paliet, balenie, nakladanie kamiónov)
  • Zaskladňovanie materiálu v sklade
  • Zásobovanie výroby materiálom podľa princípu KANBAN
  • Manipulácia a triedenie materiálu
  • Podieľanie sa na inventúrach
  • Udržiavanie poriadku v sklade
  • Práca na VZV (platný preukaz na obsluhu VZV je podmienkou!)
  • Práca s počítačom a skenerom

Požiadavky

Požiadavky na vhodného kandidáta:
  • SŠ vzdelanie
  • Prax na obdobnej pozícií - aspoň 6 mesiacov
  • Platný preukaz na VZV
  • Ochota pracovať manuálne
  • Ochota pracovať na zmeny

Benefity

  • dochádzkový bonus

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Výroba a prevádzka | Engineering | Logistika | Logista | Sklad | JIT | Warehouse keeper