pripája sa...

PRACOVNÍK DO VÝROBY - BERNOLÁKOVO

Lokalita Senec
Platové ohodnotenie 790 - 950 EUR/mes.
Publikované 19 hodinami
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 21354

Už Vás nebaví práca za pásom? Chcete si užívať VOĽNÉ VÍKENDY? Ponúkame Vám možnosť pracovať ako OPERÁTOR pri repase alternátorov.

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • Demontáž alternátorov
  • Povrchové opracovanie čistiacimi prípravkami
  • Testovanie funkčnosti výrobkov
  • Obsluha jednoduchých zariadení (brúska, pieskovačka, práčka)

Pracovná doba 8 hodín/deň Pondelok-Piatok
Práca na 2 ZMENY - ranné a poobedné

Požiadavky

Úspešný kandidát/kandidatátka je:
  • Manuálne zručný a fyzicky zdatný
  • Schopný pracovať v stoji
  • Zodpovedný a spoľahlivý

UBYTOVANIE ani DOPRAVU NEPOSKYTUJEME - potrebné zabezpečiť si samostatne

Benefity

Spoločnosť Vám ponúka zaujímavé benefity:
  • Bonus za odporučenie nového zamestnanca
  • Možnosť parkovania v stráženom areáli
  • Zabezpečený pitný režim
  • Vianočný večierok

V prípade záujmu o túto pozíciu, pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

Výroba a prevádzka | Výroba | Remeselné práce | Operátor | Manipulant | Robotník | Montáž | Operator