pripája sa...

PRACOVNÍK REPASSU ALTERNÁTOROV

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 750 - 800 EUR/mes.
Publikované 18 dňami
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 21354

Využite príežitosť pracovať v stabilnej dánskej spoločnosti ako Výrobný pracovník repassu alternátorov.

Vaša pracovná náplň bude:

  • Demontáž produktov a komponentov
  • Povrchové opracovanie čistiacimi prípravkami
  • Skladanie komponentov podľa postupu a kompletizovanie produktov
  • Diagnostika a testovanie funkčnosti výrobkov
  • Obsluha jednoduchých zariadení (brúska, pieskovačka, práčka)
  • Príprava tovaru na expedíciu a jeho balenie
  • Dvojzmenná prevádzka - ranné a poobedné 8 hodinové zmeny

Požiadavky

Hľadáme kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce kritériá:
  • Predchádzajúca prax vo výrobe (ideálne automobilová alebo elektrotechnická výroba)
  • Stredoškolské vzdelanie - ideálne technického zamerania (elektrotechnika, strojárina, mechanika, ...)
  • Manuálna zručnosť a fyzická zdatnosť - schopnosť pracovať v stoji
  • Technická zdatnosť
  • Ochota zaučiť sa a prispôsobiť sa
  • Spoľahlivosť, dochvíľnosť, zodpovednosť
  • Nekonfliktné správanie
  • Komunikatívny človek
  • UBYTOVANIE ani DOPRAVU NEPOSKYTUJEME- potrebné zabezpečiť si samostatne

Spoločnosť Vám ponúka zaujímavú príležitosť dlhodobej práce s nadštandardným ohodnotením a zamestnaneckými výhodami, ako aj prechod do kmeňového stavu.

V prípade záujmu o túto pozíciu, pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

Výroba a prevádzka | Výroba | Remeselné práce | Operátor | Manipulant | Robotník | Montáž | Operator