pripája sa...

*HĽADÁ SA ... DISPONENT LOGISTIKY*

Lokalita Nitrianský kraj
Publikované 2 dňami
Kontakt Chládeková Marcela
Ref. Č. 2-30-25420

Hľadáme dynamického kandidáta so skúsenosťami v oblasti logistiky/zákazníckej starostlivosti.
Ponúkame príležitosť získať prácu v medzinárodne pôsobiacej a stabilnej výrobnej spoločnosti.

Hlavná náplň práce:

  • Komunikácia so zákazníkmi, dodávateľmi a prepravcami na dennej báze
  • Spracovanie zákazníckych objednávok
  • Plánovanie výroby a plánovanie nákupných aktivít
  • Zodpovednosť za zabezpečenie expedície tovaru a spracovanie dokumentácie k tomu prislúchajúcej
  • Sledovanie stavu a optimalizácia skladových zásob
  • Vykonávanie inventúr
  • Administratívne činnosti s tým spojené
  • Úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami
  • Reportingové aktivity
  • Riešnie ad hoc situácií

Požiadavky

Úspešný kandidát spĺňa nasledovné požiadavky:
  • Minimálne 1 rok skúsenosti na obdobnej pozícii v logistike ideálne z automotive/strojárskeho priemyslu
  • Aktívna znalosť anglického jazyka
  • Znalosť FIFO
  • Skúsenosť s ERP systémom
  • Dobré PC znalosti (predovšetkým práca v MS Excel)
  • Silné organizačné zručnosti
  • Vysokú flexibilitu

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Logistika | Strojárstvo | Plánovač | Nákupca | Logista | Automobilový priemysel | FIFO | Mechanický | Sklad | Logistician