pripája sa...

PRACOVNÍČKA MONTÁŽE DO VÝROBY

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 4 - 5 EUR
Publikované 26 dňami
Kontakt Jaslovska Andrea
Ref. Č. 4-21-29301

Máte skúsenosť s jemnou manuálnou prácou? Ak ste z Bratislavy alebo okolia Devínskej Novej Vsi a máte záujem o prácu v čistom prostredí, pošlite nám svoj životopis.

Vaša pracovná náplň bude:

  • Montáž elektromodulov svetiel vo výrobe
  • Pracuje sa v 4-zmennej, 3-zmennej a 2-zmennej prevádzke
  • Pracovná doba: Ranné, poobedné a nočné 8-HODINOVÉ zmeny

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Ochota pracovať manuálne
  • Spoľahlivý prístup
  • Záujem o dlhodobú spoluprácu

Všetky potrebné úvodné školenia sú zabezpečené

Benefity

Spoločnosť Vám ponúka nasledovné benefity:
  • 13. Plat
  • Príspevok na dopravu

Výroba a prevádzka | Ostatné | Pomocné práce | Výroba | Remeselné práce | Operátor | Pomocník | Manipulant | Montáž | Operator