pripája sa...

PRACOVNÁ PONUKA PRE ÚČTOVNÍKA S PRAXOU- AP Payments

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 400 EUR/mes.
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Ňaňková Gabriela
Ref. Č. 24285

Na tejto pracovnej pozícií sa stretneš s komunikáciou v anglickom jazyku s predajcami, budeš mať zodpovednosť za pridelenú účtovnú agendu a riešenie ad-hoc vzniknutých situácii.

Náplň práce:

  • Kontrola a spracovanie dodávateľských a odberateľských faktúr
  • Komunikácia s klientami v anglickom jazyku
  • Spracovanie a analýza vrátených platieb (prečo sa vrátili)
  • Evidencia faktúr v internom systéme
  • Spracovanie manuálnych a automatických platieb
  • Komunikácia s internými oddeleniami

Požiadavky

Uchádzač musí spĺňať:
  • Ekonomické vzdelanie
  • Anglický jazyk na pokročilej úrovni
  • Prax v účtovníctve- minimálne 2 roky
  • Pokročilá úroveň Microsof Office

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Čiastkový | Bookkeeper, accountant