BUĎ SÚČASŤOU ČERSTVÉHO SSC V BRATISLAVE A ZAŽI NIEČO NOVÉ! (Junior účtovník)

Lokalita Bratislava
Publikované 18 dňami
Kontakt Buček Ján
Ref. Č. 1-11-26660

Máš skúsenosť s master data, ale nebaví ťa to? Hľadáš niečo komplexnejšie? My ti to ponúkame!

Máme pre Teba skvelú príležitosť pracovať v novootvorenej pobočke v Bratislave a využívať jazyky na dennej báze! Ak máš skúsenosti s Master datami a chceš sa posunúť vyššie zašli nám svoje CV!

Tvojou náplňou práce bude:

  • Monitorovanie a správa dát oddelenia Accounts Payable
  • Identifikácia a následné aplikovanie zmien v dátach
  • Práca v SAP a v rôznych interných systémoch
  • Aktualizácia nových a starších dát
  • Komunikácia s inými oddeleniami

Požiadavky

Zaujala ťa náplň práce a spĺňaš nasledujúce kritéria? Čakáme na teba!
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • OA alebo ekonomická škola veľkou výhodou
  • Skúsenosť s Master data minimálne 6 mesiacov
  • Predošlá prax so SAP veľkou výhodou
  • Práca v SSC je MUST
  • Flexibilita a ochota učiť sa nové veci

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo

Business Support Center | Finance | Administratíva | Administratívny pracovník | Špecialista | Spracovania dát | SAP | Bookkeeper, accountant