pripája sa...

PRÁCA VO VÝROBE. NÁSTUPNÝ PLAT OD 600 EUR

Lokalita Trenčianský kraj
Platové ohodnotenie 600 - 800 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Ondrejcová Marta
Ref. Č. 20285

Využite skvelú pracovnú príležitosť. V najbližších dňoch bude prebiehať nábor na pozíciu pracovník vo výrobe.

Miesto výkonu práce Bánovce nad Bebravou
Zabezpečená doprava z Partizánskeho

Vašou náplňou práce bude:

  • Montáž drobných elektronických a mechanických častí do automobilového priemyslu
  • Starostlivosť o pridelené nástroje a stroje - základná starostlivosť
  • Spolupráca na zlepšovaní procesov v rámci výroby
  • Práca na 3-zmeny

Požiadavky

  • Ukončene stredoškolské vzdelanie ideálne technického zamerania
  • Predchádzajúca prax na obdobnej pozícii z výrobného podniku výhodou
  • Manuálna zručnosť,
  • Technické myslenie, zmysel pre detail,
  • Zodpovednosť, dôslednosť, disciplinovanosť, samostatnosť, flexibilita
  • ochota pracovať na 3 zmeny

Benefity

  • 13. plat
  • Nadštandartne platené nadčasy
  • Zabezpečená doprava
  • Čisté pracovné prostredie
  • Stabilná a dlhodobá pracovná príležitosť na hlavný pracovný pomer
  • Práca vhodná najmä pre ženy

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/vyroba-a-prevadzka/

Výroba a prevádzka | Výroba | Robotník | Operátor | Montáž | Production Operator