pripája sa...

PR MANAŽÉR

Lokalita Košice
Platové ohodnotenie 2 200 - 2 600 EUR
Publikované 16 dňami
Kontakt Bartko Michal
Ref. Č. 9102

Pre nášho klienta, úspešnú medzinárodnú spoločnosť, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu PR MANAŽÉR.

Náplň práce:

  • Zodpovednosť za marketingové inovácie a komunikačné stratégie
  • Príprava a vedenie marketingových kampaní
  • Zodpovednosť za prípravu a tvorbu prezentačných materiálov a propagačných akcií
  • Riadenie a koordinácia komunikačných procesov v spoločnosti
  • Organizácia eventov pre klientov a zamestnancov
  • Zastrešovanie všetkých PR aktivít spoločnosti
  • Komunikácia a reprezentácia spoločnosti navonok
  • Vedenie marketingového teamu

Požiadavky

  • Vysokoškolské vzdelanie v relevantnej oblasti
  • 5 rokov praxe na podobnej pozícii podmienkou
  • Skúsenosti s vedením podmienkou
  • Anglický jazyk na pokročilej úrovni podmienkou
  • Nemecký jazyk výhodou
  • Pokročilá znalosť práce s PC (MS Office)
  • Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
  • Kreatívne myslenie
  • Time-management

Obchod a marketing | Marketing | Manažér | Brand manager | Riaditeľ | Senior | PR | Online marketing | Marketing | Event / udalosť | Značka | Marketing Manager